Pożyczka dla firm bez ZUS i US

Pożyczka bez ZUS i US

Nasza oferta jest skierowana w sposób szczególny do firm, które spotkały się z odmowną decyzją banku w zakresie udzielenia kredytu. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu jesteśmy gotowi znaleźć najlepszą ofertą kredytową dla Twojej firmy. Bez względu na to, w jakiej kondycji finansowej znajduje się Twój biznes – możesz liczyć na naszą pomoc. 90% składanych do nas wniosków kredytowych zostaje pozytywnie rozpatrzonych. Dzięki czemu nasi klienci mogą realizować swoje plany biznesowe. W swojej działalności ograniczamy liczbę dokumentów do absolutnego minimum. Nie wymagamy zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy z Urzędu Skarbowego. Pożyczka bez ZUS i US, którą oferujemy, oszczędza Twój czas i pozwala zwiększyć zdolność kredytową.

Z naszej pomocy przy znalezieniu najlepszego na rynku finansowania biznesu, mogą skorzystać firmy z wielu branż. Nie mamy w tym względzie żadnych zastrzeżeń. Wierzymy w pomysły naszych klientów. Tak było już dotychczas w ponad 3 tysiącach pozytywnie przeprowadzonych transakcji. Budujemy długofalowe kontakty z naszymi klientami. Każdy z nich wie, że w razie problemów z finansami swojej firmy może liczyć na naszą pomoc, ponieważ pożyczka bez ZUS i US to bardzo skuteczna metoda finansowania. Jeśli Twój biznes potrzebuje pomocy finansowej – nie czekaj! Zgłoś się do nas. Wystarczy, że uzupełnisz bardzo prosty formularz wniosku kredytowego. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej. Pozostawione w nim przez Ciebie dane, pozwolą nam w sposób bardzo indywidualny przygotować odpowiednią ofertę. Do czasu udzielenia kredytu nie pobieramy żadnych opłat. Dlatego masz pewność wyboru profesjonalnej firmy, jaką jesteśmy.

bezaus1
Pożyczka bez ZUS
elstycznosc

Jesteśmy dla Ciebie

Nasi doradcy stale podnoszą swoją wiedzę. Bazując na najnowszych trendach rynku i skutecznej analizie są wstanie sprostać, nawet najbardziej wymagającym klientom. Jeśli należysz do takich osób – to bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie u nas otrzymasz bardzo rzetelną informację na temat propozycji kredytowych. Pracownicy naszej firmy zawsze chętnie odpowiadają na wszelakie pytania i omawiają interesujące klienta kwestie finansowania jego firmy. Już teraz możesz skontaktować się z naszym biurem, dzwoniąc na numer telefonu: 690 552 690. Zapewniamy pełną dyskrecję rozmowy. Wszystkie uzyskane przez nas dane o Twojej firmie, nie będą w nielegalny sposób rozpowszechniane. Kierujemy się dobrem naszych klientów, zwracając uwagę na każdy szczegół naszej współpracy. Dzięki czemu jesteśmy cenieni na rynku pożyczek. A nasi klienci nawet kilkukrotnie korzystają z naszych rozwiązań pożyczkowych.

Duża elastyczność

W swojej działalności kierujemy się bardzo dużą elastycznością. Zarówno w procesie kreowania oferty pożyczkowej dla Twojej firmy, jak i w kwestiach logistycznych. Dlatego też jesteśmy gotowi podpisać umowę współpracy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Może to być zarówno kawiarnia, jak i siedziba Twojej firmy. Pieniądze otrzymasz bardzo szybko na podany przez Ciebie numer konta. Dzięki czemu rozpoczęcie inwestycji czy spłata zadłużenia przebiegnie bardzo sprawnie. Z kolei bardzo dobrze rozłożone w czasie spłaty rat kredytu, zapewnią płynność finansową dla Twojego przedsiębiorstwa.

WNIOSEK KREDYTOWY

Nasze kredyty sprawdziło już wielu przedsiębiorców.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

Proces kredytowy

home_translator_icon_home_1Wypełnij formularz dostępny na stronie lub zadzwoń do nas..
home_translator_icon_home_1Już po pierwszej telefonicznej rozmowie z doradcą, w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualną propozycję finans wraz z wskazaniem niezbędnej dokumentacji
home_translator_icon_home_1W ciągu kolejnych 24 godzin od momentu dostarczenia niezbędnej dokumentacji otrzymasz wstępną decyzję kredytową.*
home_translator_icon_home_1Nasz doradca bankowy doprecyzuje z Tobą szczegóły udzielenia kredytu oraz miejsce i datę podpisania umowy.
home_translator_icon_home_1Umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej – tam, gdzie sobie zażyczysz i od razu otrzymasz pieniądze na swoje konto.
 * Czas oczekiwania na decyzję może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od MEGIAR LTD.