Nie czekaj dzwoń!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nasi doradcy czekają pod numerem telefonu: 690 552 690

Potrzebujesz pilnie pieniędzy, a bank odmawia ci finansowania? Aby otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, nikt nie sprawdza twojej wiarygodności kredytowej w BIK, ani w żadnych innych bazach. Zabezpieczeniem pożyczki jest twoja nieruchomość, którą posiadasz.

Pozabankową pożyczkę pod zastaw domu może otrzymać każda osoba bądź firma, będąca właścicielem lokalu mieszkalnego. Wysokość pożyczki zależy wyłącznie od wartości nieruchomości i stanu, oferujemy pożyczki aż do 70% wartości nieruchomości.

  • Za wycenę nieruchomości nie pobieramy opłat

Oferujemy refinansowania zadłużeń na nieruchomościach i spłatę zadłużeń komorniczych. To się opłaca! Podczas licytacji komorniczej dom jest sprzedawany po cenie wymuszonej – o wiele niższej niż jego wartość. Refinansowanie zadłużenia ochroni cię przed takim scenariuszem. Spłacasz długi, a resztą gotówki będziesz dowolnie dysponować. Odzyskasz płynność finansową i zdolność kredytową. Poprawisz swoją historię w BIK, przy czym będziesz mógł stanąć na finansowe nogi.

Zależy ci na czasie? Pomagamy uzyskać finansowanie błyskawicznie szybko, nawet w 24 godziny!

Do podjęcia decyzji o udzielaniu pożyczki pod zastaw mieszkania potrzebne są:

  • numer księgi wieczystej
  • akt notarialny, potwierdzający prawo Klienta do nieruchomości
  • zdjęcia budynku na zewnątrz i wewnątrz
  • wypis i wyrys z rejestru gruntów

Warunki i okres spłaty finansowania pod zastaw dostosowujemy indywidualnie do Klienta. Oprocentowanie jest elastyczne i można negocjować.

Istnieje możliwość przedłużenia pożyczki.

Gwarantujemy przejrzyste zapisy umowy. Odpowiadamy na wszystkie pytania, gotówka jest wypłacana zaraz po podpisaniu umowy. Nie czekaj – Dzwoń!