Pożyczki dla firm bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń

Nasza firma od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie pośrednictwa finansowego np. szybka pożyczka dla firm. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Kwota o jaką mogą wnioskować zainteresowane pożyczką firmy, mieści się w przedziale od 10 000 zł aż do 2 000 000 zł. Okres spłaty kredytu może wynosić nawet 72 miesiące. Co jest bardzo korzystną ofertą przy tego rodzaju rozwiązaniach finansowych. Zdecydowana większość składanych do nas wniosków kredytowych otrzymuje pozytywną decyzję. Dzięki czemu zarówno przedsiębiorstwa z dużym doświadczeniem, jak i te całkiem nowe, mogą liczyć na bardzo korzystne warunki finansowania swoich przedsięwzięć. Nasza kompleksowa oferta jest skierowana głównie do przedsiębiorstw, które spotkały się z odmową kredytu w bankach.
My wierzymy w plany naszych klientów. U nas Twoja firma otrzyma bardzo dobrą propozycję kredytu. Pożyczka dla firm bez zaświadczeń, którą otrzymasz przy naszej pomocy sprawi, że Twój biznes będzie mógł rozwijać się w oczekiwanym przez Ciebie tempie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej umowy kredytowej. Nie wymagamy zbędnych dokumentów. Ufamy naszym klientom. Dzięki czemu w sposób pomyślny zrealizowaliśmy już ponad 3 tysiące tego rodzaju transakcji. Dając tym samym bardzo dobre warunki kredytowe naszym klientom, przyczyniliśmy się dynamicznego rozwoju ich firm.

pożyczka dla firm bez zaświadczeń
szybka pożyczka dla firm

Przede wszystkim uczciwość

Od samego początku naszej działalności przyświecał nam jeden cel: uczciwość wobec klientów. Nie stosujemy żadnych haczyków ani kruczków prawnych. Nasi doradcy w sposób profesjonalny są potrafią wytłumaczyć wszystkie zapisy umowy. Dzięki czemu każdy klient naszej firmy ma pewność uzyskania maksymalnej wiedzy na temat zaciąganego kredytu. Nasza uczciwość wobec klientów stała się naszą domeną, znakiem rozpoznawczym. Już tysiące Polek i Polaków nam zaufało. Jeśli potrzebujesz finansowania swojej działalności gospodarczej na najwyższym poziomie – zgłoś się do nas! Oferowana przez nas szybka pożyczka dla firm jest dostępna również dla przedsiębiorstw, które mają zaległości w ZUS czy US. Nawet w takich sytuacjach nasi doradcy finansowi znajdą najlepsze rozwiązanie.
Firmy zgłaszające się do nas o pomoc w uzyskaniu pożyczki, mogą liczyć nie tylko na profesjonalizm naszych pracowników, ale również na brak opłat przed udzieleniem kredytu. W naszej ofercie znajdują się propozycje wielu banków, funduszy pożyczkowych, ale także prywatnych inwestorów. Dzięki tak szerokiej palecie rozwiązań, możemy pomóc w wyborze odpowiedniej pożyczki dla Twojej firmy. Po zawarciu z nami umowy pośrednictwa Twoje przedsiębiorstwo będzie reprezentowane w bardzo profesjonalny sposób. Dając tym samym spokój kadrze zarządzającej Twojej firmy, w zakresie poszukiwania odpowiedniego finansowania działalności czy inwestycji. To my zajmiemy się poszukiwaniem kredytu, a Twoja firma na spokojnie będzie mogła zajmować się profilem swojej działalności.

Wystarczy złożyć wniosek

Ograniczamy do minimum biurokrację. Cenimy czas pracy – ten zarówno nasz, jak i naszych klientów. Dlatego na naszej stronie internetowej znajduje się bardzo prosty w uzupełnieniu wniosek kredytowy. Wystarczy go wypełnić, by już nawet w ciągu kolejnych 24 godzin otrzymać wstępną decyzję kredytową. Tak działa szybka pożyczka dla firm! W przypadku pytań bądź wątpliwości w zakresie uzupełnienia wniosku, oferujemy pomoc naszych doradców finansowych. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 690 552 690 by otrzymać pełne wsparcie.
Na wysokość zdolności kredytowej dla Twojej firmy będzie miało wpływ posiadanie tzw. zabezpieczenia kredytu. Może nim być np. budynek, pojazd mechaniczny, maszyna, ale także zewnętrzny poręczyciel. Jeśli Twoja firma nie posiada tego rodzaju zabezpieczeń, to nic nie szkodzi. Również w takim przypadku, możesz złożyć wniosek o kredyt i liczyć na przygotowanie przez nas bardzo korzystnej pożyczki dla Twojej firmy. Z nami uzyskasz kredyt nie zależnie od branży, w jakiej funkcjonuje Twoja firma. Dlatego jak najszybciej złóż wniosek o korzystny kredyt.

wniosek

WNIOSEK KREDYTOWY

Nasze kredyty sprawdziło już wielu przedsiębiorców.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

Proces kredytowy

home_translator_icon_home_1Wypełnij formularz dostępny na stronie lub zadzwoń do nas..
home_translator_icon_home_1Już po pierwszej telefonicznej rozmowie z doradcą, w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualną propozycję finans wraz z wskazaniem niezbędnej dokumentacji
home_translator_icon_home_1W ciągu kolejnych 24 godzin od momentu dostarczenia niezbędnej dokumentacji otrzymasz wstępną decyzję kredytową.*
home_translator_icon_home_1Nasz doradca bankowy doprecyzuje z Tobą szczegóły udzielenia kredytu oraz miejsce i datę podpisania umowy.
home_translator_icon_home_1Umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej – tam, gdzie sobie zażyczysz i od razu otrzymasz pieniądze na swoje konto.
 * Czas oczekiwania na decyzję może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od MEGIAR LTD.