Potrzebujesz pieniędzy?
Masz jakieś pytania?

Nasi doradcy czekają pod numerem telefonu: 690 552 690

Pilnie potrzebujesz gotówki? Bez względu na to, czy chodzi o 1000zł, czy o 100 000zł postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednią i najtańszą ofertę na rynku finansowym.

Kredyt gotówkowy należy do jednego z najczęściej udzielanych kredytów. Klienci pożyczają pieniądze na rozmaite cele i w różnych kwotach. Czasem chodzi o remont mieszkania, czasem o sfinansowanie wypasionych rodzinnych wakacji, lub nauki dziecka, a czasem o spłatę innych zobowiązań. Poszukiwane są zarówno kredyty długoterminowe, jak i chwilówki.

Pożyczając gotówkę, chcemy zapłacić jak najszybciej i zarazem jak najmniejsze oprocentowanie i uniknąć wysokich prowizji. Jednak porównanie oferty wszystkich banków i parabanków jest bardzo trudne. Zmieniają się one niemal z dnia na dzień. Mówimy tutaj o maksymalnych kwotach, oprocentowaniu, jak i warunkach finansowania, jakie musi spełnić Klient. Bank, w którym starałeś się o kredyt odmówił ci, a inny – chętnie go udzieli. My wiemy – który.

Finansowanie możesz otrzymać nawet tego samego dnia. Wystarczy spełnić minimum formalności które są wymagane. Pieniądze są wypłacane zaraz po podpisaniu umowy. Kredyt udzielany jest na jasnych zasadach. Plan spłaty i liczbę rat dopasowujemy do Twojej sytuacji i możliwości.

Cenimy się doskonałą znajomością branży finansowej. Już po krótkiej rozmowie wiemy, jakie najkorzystniejsze rozwiązanie możemy Ci zaproponować. Podejmujemy się znalezienia najlepszej oferty także dla osób zadłużonych, borykających się z nieterminową spłatą wcześniejszych zobowiązań i z niekorzystną historią w BIK.