Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Nie czekaj!

Zadzwoń do doradcy: 690 552 690

Pozabankową pożyczkę pod zastaw mieszkania może otrzymać każda osoba bądź firma, będąca właścicielem lokalu mieszkalnego. Wysokość pożyczki zależy wyłącznie od wartości nieruchomości.

  • Za wycenę nieruchomości nie pobieramy opłat

Pożyczka pod zastaw to często ostatnia deska ratunku dla tych, którzy wpadli w finansowe kłopoty. Dzięki niej szybko zdobywają sporą gotówkę. Spłacają siedzących im na karku wierzycieli, i ratują się przed licytacją komorniczą.

Wziąłeś już pożyczkę pod zastaw, a teraz nie jesteś w stanie jej spłacać? Również możemy Ci pomóc nawet, jeśli nieruchomość posiada już wpis komorniczy. Licytacja komornicza oznacza sprzedaż po cenie wymuszonej – o wiele niższej niż wartość mieszkania. Oferowane przez nas refinansowanie zadłużenia nieruchomości ochroni cię przed takim scenariuszem. Spłacisz długi, a resztą gotówki będziesz dowolnie dysponować. Odzyskasz płynność finansową i zdolność kredytową. Poprawisz swoją historię w BIK, dzięki której znów wstaniesz na finansowe nogi.

Zależy Ci na czasie? Pomagamy uzyskać pożyczkę szybko nawet w 24 godziny!

Do podjęcia decyzji o udzielaniu pożyczki pod zastaw mieszkania potrzebne są:

  • zdjęcia mieszkania i budynku, w którym się mieści
  • numer księgi wieczystej
  • akt notarialny, potwierdzający prawo Klienta do mieszkania

Warunki i okres spłaty pożyczki pod zastaw nieruchomości są ustalane indywidualnie od potrzeb i sytuacji klienta. Oprocentowanie jest elastyczne, które można negocjować. Jest możliwość wydłużenia okresu spłaty i uzyskania kilkumiesięcznej karencji w spłacie w spłacie rat.

Udzielamy pożyczki na jasnych zasadach. Gwarantujemy przejrzyste zapisy umowy.

Pieniądze otrzymasz bezpośrednio po podpisaniu umowy. Nie czekaj – Dzwoń!