Pożyczki dla firm bez BIK

pożyczki dla firm bez bik

Pożyczka bez BIK

Nasza kompleksowa oferta pożyczkowa, od wielu lat dostarcza najlepsze rozwiązania finansowe dla firm potrzebujących wsparcia. Oferujemy pożyczki dla firm bez BIK . Bez względu na to, w jakiej branży działasz. Czy to w przypadku problemów z wypłacalnością, czy w przypadku braku możliwości uzyskania kredytu na inwestycje - u nas znajdziesz odpowiednią pomoc. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. To właśnie w taki sposób możemy poznać jego potrzeby. Tak też będzie w Twoim przypadku! Nasi profesjonalni pracownicy, przygotują najlepszą ofertę szytą na miarę potrzeb Twojego biznesu.
W naszej propozycji są dostępne pożyczki dla nowych firm bez BIK. Jest to nasza zdecydowana odpowiedź na potrzeby rynku. W sytuacji nowo powstałych przedsiębiorstw bardzo trudno jest im uzyskać dobry kredyt. Dlatego w naszej ofercie, pożyczki dla firm bez BIK stanowią bardzo ważną pozycję. Nie oczekujemy od naszych klientów całych stosów dokumentów i różnego rodzaju zaświadczeń. Całą procedurę pożyczkową ograniczamy do minimum, koncentrując się tylko na niezbędnych dokumentach. Dlatego też wypłata pieniędzy jest realizowana bardzo szybko. Co pozwali na dynamiczny rozwój Twojego przedsiębiorstwa oraz spłatę ewentualnych zaległości finansowych.

Skuteczność wyboru

Jeśli chcesz uzyskać najlepszy na rynku kredyt – lepiej trafić nie mogłeś! Nasza szeroka oferta to ponad 30 banków oraz wiele funduszy pożyczkowych, a nawet prywatnych inwestorów. Tak szeroka paleta możliwości, zapewnia każdorazowo uzyskanie najlepszych warunków pożyczki bez BIK dla firm. Skuteczność naszych działań jest potwierdzona w liczbie ponad 3 tysięcy zadowolonych klientów. Większość składanych do nas wniosków kredytowych uzyskuje pozytywną decyzję. Dlatego też z wieloma firmami współpracujemy nawet przez dłuższe okresy. Zapewniając im tym samym najlepsze finansowanie z ratami, które da się spłacić! Maksymalna kwota kredytu, jaką Twoja firma może uzyskać dzięki naszemu wsparciu wynosi 2 miliony złotych. Dzięki czemu jesteśmy pionierem w swojej kategorii.

Nasza oferta pośrednictwa finansowego jest dostępna dla firm z terenu całej Polski. Nasi doradcy finansowi na bieżąco monitorują rynek pożyczkowy. Dokładnie przeprowadzane analizy, pomagają przy wybraniu najlepszej oferty. Pożyczka dla firm bez BIK to idealny wybór, szczególnie dla firm, które nie mają kolorowej historii finansowej. My nie zwracamy uwagi na to co było. Patrzymy w przyszłość, bo to w niej Twoja firma z naszą pomocą może odnieść nie jeden sukces! Uwzględniamy także koszty kredytu oraz szczegółowe jego warunki. Charakteryzujemy się bardzo uczciwym podejściem względem naszych klientów. U nas nie spotkasz się z kruczkami prawnymi, czy zatajaniem niektórych faktów. My stawiamy na pełną rzetelność, chcąc by Twoja firma widziała w nas profesjonalnego partnera przy wyborze pożyczek. Zapewniamy także, bardzo dogodne okresy spłaty pożyczek. Dzięki czemu Twoja firma będzie mogła efektywnie wykorzystać otrzymane pieniądze

WNIOSEK KREDYTOWY

Nasze kredyty sprawdziło już wielu przedsiębiorców.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

Proces kredytowy

home_translator_icon_home_1Wypełnij formularz dostępny na stronie lub zadzwoń do nas..
home_translator_icon_home_1Już po pierwszej telefonicznej rozmowie z doradcą, w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualną propozycję finans wraz z wskazaniem niezbędnej dokumentacji
home_translator_icon_home_1W ciągu kolejnych 24 godzin od momentu dostarczenia niezbędnej dokumentacji otrzymasz wstępną decyzję kredytową.*
home_translator_icon_home_1Nasz doradca bankowy doprecyzuje z Tobą szczegóły udzielenia kredytu oraz miejsce i datę podpisania umowy.
home_translator_icon_home_1Umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej – tam, gdzie sobie zażyczysz i od razu otrzymasz pieniądze na swoje konto.
 * Czas oczekiwania na decyzję może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od MEGIAR LTD.