Kredyty dla firm bez BIK

Kredyty bez BIK

Kiedy prowadzisz firmę i potrzebujesz kredytu na jej funkcjonowanie, warto abyś zapoznał się z naszą kompleksową ofertą. U nas dostaniesz kredyt dla firmy bez BIK. Dzięki czemu prawdopodobieństwo uzyskania zadowalającej oferty kredytowej znacząco wzrośnie. Nie sprawdzamy historii kredytowej Twojej firmy, ale wierzymy w Twój zapał i determinację do rozwoju przedsiębiorstwa. Wysokość kredytu, jaki jesteśmy w stanie Ci zaproponować na bardzo korzystnych warunkach wynosi nawet 2 miliony złotych. Kredyt firmowy bez BIK możesz rozłożyć na odpowiadającą Ci ilość rat. Dzięki czemu Twój biznes będzie mógł działać sprawnie.
Kredyt bez BIK dla firm jest realizowany indywidualnie dla każdej wnioskującej o pożyczkę firmy. Nasi doświadczeni doradcy finansowi są w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie na rynku. Uwzględniając przy tym zachodzące trendy na rynku finansowym. A także analizując prowizje oraz inne koszty kredytu. Dzięki czemu możesz mieć pewność uzyskania najlepszej propozycji z możliwych. W ten sposób zarówno wysokość pożyczki, jak i proces spłaty będzie przebiegał bardzo szybko i komfortowo. Oferowany przez nas kredyt na firmę bez BIK jest wypłacany od ręki. Uznajemy, że przedsiębiorca jak najszybciej powinien dostać pieniądze, by mógł je w należyty sposób zagospodarować na wyznaczony przez siebie cel.

kredyt dla firm bez zus
pożyczka dla firm bez zaświadczeń

Podnieś wysokość kredytu

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego oferowane przez nas instrumenty finansowe mają możliwość w znaczący sposób podnieść wysokość ostatecznej kwoty kredytu. Kredyty bez BIK dla firm w naszej propozycji mogą być zabezpieczone np. pod zastaw nieruchomości czy samochodu. Przy zastosowaniu tego mechanizmu możemy zaproponować dla Twojej firmy jeszcze lepsze warunki finansowania różnego rodzaju przedsięwzięć. Kredyty dla firm bez BIK w naszej ofercie są korzystniejsze również z uwagi na możliwość zabezpieczenia finansowego spłaty pożyczki przez poręczyciela. Może nim być zarówno osoba prawna jak i fizyczna.
Wśród innych danych, które będą sprawiać, że kredyt dla firm bez BIK będzie bardziej opłacalny dla Twojej firmy jest także forma rozliczania się z Urzędem Skarbowym oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Podchodzimy do każdego wniosku kredytowego w sposób indywidualny. Dlatego różne informacje o Twojej firmie będziemy analizować osobno. Nie powielamy schematów, tylko troszczymy się o naszych klientów. Dzięki czemu na swoim koncie mamy już kilka tysięcy zadowolonych kredytobiorców. Co przekłada się często na długofalową współpracę, która owocuje podbijaniem nowych rynków i grup docelowych przez korzystające z naszych usług przedsiębiorstwa.

Bardzo szeroka oferta

Zapewniamy dostęp do ponad 30 banków, kilkunastu funduszy pożyczkowych oraz inwestorów prywatnych, jak i funduszy leasingowych. Tak szerokie spectrum wyboru zapewnia uzyskanie najlepszych zasad finansowania. Kredyt dla firm bez BIK zostanie dopasowany do możliwości Twojej firmy. Dzięki czemu unikniesz problemów ze spłatą, a Twój biznes będzie mógł spokojnie się rozwijać. Z naszej oferty mogą korzystać również firmy z niskim stażem działalności. Kredyt dla nowych firm bez BIK, w bardzo korzystnej konfiguracji finansowej pozwoli na dynamiczny rozwój każdego przedsiębiorstwa.
Oferowane przez nas kredyty dla nowych firm bez BIK nie wymagają w każdym przypadku zabezpieczenia spłaty. Dlatego też są one tak chętnie wybierane przez naszych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy że uzupełnisz dostępny na naszej stronie internetowej wniosek kredytowy lub zadzwonisz pod numer 690 552 690. Kredyt na start firmy bez BIK jest naprawdę łatwy w uzyskaniu. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, czekamy na Twój kontakt. Nasi doświadczeni doradcy finansowi pomogą Ci krok po kroku w znalezieniu najlepszej oferty dla potrzeb Twojej firmy. Ty zajmij się swoją firmą, a my zajmiemy się jej najlepszym finansowaniem. Zaufaj nam jak setki klientów, którzy są najlepszą wizytówką naszej wysokiej skuteczności i jakość usług.

kredyt na start firmy bez bik

WNIOSEK KREDYTOWY

Nasze kredyty sprawdziło już wielu przedsiębiorców.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

Proces kredytowy

home_translator_icon_home_1Wypełnij formularz dostępny na stronie lub zadzwoń do nas..
home_translator_icon_home_1Już po pierwszej telefonicznej rozmowie z doradcą, w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualną propozycję finans wraz z wskazaniem niezbędnej dokumentacji
home_translator_icon_home_1W ciągu kolejnych 24 godzin od momentu dostarczenia niezbędnej dokumentacji otrzymasz wstępną decyzję kredytową.*
home_translator_icon_home_1Nasz doradca bankowy doprecyzuje z Tobą szczegóły udzielenia kredytu oraz miejsce i datę podpisania umowy.
home_translator_icon_home_1Umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej – tam, gdzie sobie zażyczysz i od razu otrzymasz pieniądze na swoje konto.
 * Czas oczekiwania na decyzję może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od MEGIAR LTD.