Kredyty dla firm bez ZUS i US

kredyt dla firm bez zus

Kiedy masz zaległości finansowe

Nie stanowi dla nas żadnego problemu fakt, że Twoja firma może mieć różnego rodzaju zaległości finansowe. Wiemy, że w biznesie takie rzeczy się zdarzają. Nie patrzymy na naszych klientów jako na firmy z zadłużeniem, ale jak na przedsiębiorstwa, które z naszą pomocą będą w stanie poradzić sobie z różnymi problemami. Kredyty bez ZUS i US są bardzo często wybierane przez naszych klientów. Przy pomocy doświadczonych doradców finansowych naszej firmy, znajdziesz najlepszy model finansowania. Uwzględniający prowizje oraz koszty dodatkowe kredytów. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na samodzielnym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Ty jesteś specjalistą w swojej branży, z kolei my z powodzeniem działamy w branży finansowej. Dlatego nasza współpraca może zaowocować dynamicznym rozwojem Twojego przedsiębiorstwa.
Gdy zmagasz się z tego rodzaju zaległościami finansowymi, możesz w znaczącym stopniu podnieść wysokość kwoty swojego kredytu. Jeśli Twoja firma ma w posiadaniu np. nieruchomość lub pojazd mechaniczny możesz go po prostu zastawić. Wycena tego typu rzeczy jest bardzo korzystna. Poprzez co wysokość kredytu dla Twojej firmy będzie zadowalająca. W przypadku dodatkowych pytań możesz śmiało skontaktować się z naszymi doradcami finansowymi. Ich wieloletnie doświadczenie i determinacja w realizacji poszczególnych zadań, będzie dla Twojej firmy bardzo pomocna. W ten sposób uzyskasz bardzo dobrą propozycję kredytową, już po 24 godzinach od złożenia wniosku kredytowego poprzez naszą stronę internetową.

Kredyty  bez ZUS i US

Nasze wieloletnie doświadczenie na polskim rynku kredytowym sprawiło, że staliśmy się pionierami tej branży. Uwzględniamy różne potrzeby i wymagania naszych klientów, dlatego nasza propozycja finansowania przedsiębiorstw jest dostępna zarówno dla firm z doświadczeniem, jak i tych całkiem nowych na rynku. W naszej ofercie znajdziesz kredyt dla firm bez ZUS. Upraszczamy w ten sposób formalności, by kredyt jak najszybciej mógł pojawić się na koncie Twojej firmy. Nawet jeśli firma wnioskująca do nas o kredyt ma zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych czy w Urzędzie skarbowym - może liczyć na naszą pomoc! Wierzymy w pomysły naszych klientów, dlatego oferujemy dogodne warunki kredytowe.
Nie kontrolujemy historii finansowej naszych klientów. Dlatego kredyt dla firm bez BIK, ZUS i US może uzyskać każda firma. Maksymalna kwota pożyczki wynosi u nas 2 miliony złotych! Może być ona rozłożona na bardzo dogodne raty, które ułatwią swobodną spłatę. Wnioskując o kredyt, już po 24 h uzyskasz wstępną propozycję kredytową. Może być ona w procesie późniejszych negocjacji, jeszcze bardziej korzystna dla Twojej firmy. Zależy nam by pieniądze, które otrzymasz dzięki naszej pomocy jak najlepiej przysłużyły się rozwojowi Twojej firmy. W historii naszego przedsiębiorstwa odnotowaliśmy już setki firm, które z naszą pomocą rozwinęły swoje żagle. Stając się tym samym znaczącymi liderami w swoich kategoriach.

kredyty bez zus i us

WNIOSEK KREDYTOWY

Nasze kredyty sprawdziło już wielu przedsiębiorców.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

$0

Twój wniosek został poprawnie wysłany. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

Proces kredytowy

home_translator_icon_home_1Wypełnij formularz dostępny na stronie lub zadzwoń do nas..
home_translator_icon_home_1Już po pierwszej telefonicznej rozmowie z doradcą, w ciągu 24 godzin otrzymasz indywidualną propozycję finans wraz z wskazaniem niezbędnej dokumentacji
home_translator_icon_home_1W ciągu kolejnych 24 godzin od momentu dostarczenia niezbędnej dokumentacji otrzymasz wstępną decyzję kredytową.*
home_translator_icon_home_1Nasz doradca bankowy doprecyzuje z Tobą szczegóły udzielenia kredytu oraz miejsce i datę podpisania umowy.
home_translator_icon_home_1Umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej – tam, gdzie sobie zażyczysz i od razu otrzymasz pieniądze na swoje konto.
 * Czas oczekiwania na decyzję może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od MEGIAR LTD.